| anonim_4396 a întrebat:

Avem un user aici Drimmero care tot timpul se plânge că TPU nu mai e cea a fost si că aici nu mai găsești un om cu care sa te împrietenești.
De ce trebuie să-ți faci prieteni pe TPU?
Asta e site de întrebări și răspunsuri.
Nu matrimoniale

58 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vezi ca disimulezi si tu))). Unde exista varianta ta serioasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hecate si caste s-au pisat pe voi cu stilrolling on the floorrolling on the floor sunt idolele mele

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu disimulez varianta mea serioasa e la munca

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Care voi si de ce vorbesti la persoana a 3-a de tine?

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram sigur ca copiezi useri sa induci lumea in eroare cand mi-ai zis ieri daca sunt beat. Dar nu te credeam atat de prefacuta. Oricine te-ai ascunde in spatele contului nici macar mila nu inspiri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Nici nu trebuie ca nu imi foloseste la nimic mila ta nici alte sentimente

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Meriti premiul de penibilul anului pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarul e ca sunteti obsedati de caste si hecate cred ca sunt singurele fete care vau bagat in seama vreodata

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti asa amuzanta si esti usurel de aprins, o sa-ti duc doru'. Sa ne lasi si noua restaurantul sa-ti facem vanzare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Iar vorbesti despre tine? Naveti voi bani de vacanta in Spania

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si tu te aprinzi. E destul de accesibil ca preturi in Spania, acum depinde unde te duci dar te descurci acolo cateva zile, nu e America. Vin special sa mananc un hamburger de acolo

| Drimmero a răspuns:

Imi dai pe gratis ca ne cunoastem. M-am uitat pe net si nu arata cine stie ce, e practic carne faramitata cu sos si pusa in chifla, ar merge incercat o data asa de proba. Cat de scumpa ar putea fi toata asta?

| Drimmero a răspuns:

Imi promiti ca e comestibil? in afara de d-astea ce mai servesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Am 40 de iteme pe menu

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant. Dar ce-ti veni sa-ti deschizi un restaurant de tip fast-food?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Vreau ceva al meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu angajez lenesi sa mi stea pe TPU in loc sa intoarca burgeri

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ii prinzi ca stau pe telefon ce le-ai face? pai stai asa, ma pui o functie mai mare, manager, mana ta dreapta, nu ma pui ca preparator

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nici la curatenie nu te as baga

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai am eu fata de maturator? credeam ca tii cu casa...

| Drimmero a răspuns:

Adica? de ce zici ca de boschetar. Lasa sa fii tu frumoasa, nu da bine ca o patroana sa fie urata

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

M-ai plictisit
Era morcovului s-a terminat

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, morcovul a murit, traiasca branzadegusticel sau suncadegusticel sau altele noi.

| Drimmero a răspuns:

Da-ne un pupic de plecare ca asa e frumos pe obraz si un hug.

| Drimmero a răspuns:

Da-ti tu peste fund cu ea.

| Mosotti a răspuns:

Si de ce nu ne-am face prieteni si aici? Putem sa ne facem oriunde, oriunde sunt oameni ca peste tot, si orice oportunitate de prietenie sau relatie e binevenita.

Acesta e site de socializare, si din asta poate iesi orice, nu doar de intrebari si raspunsuri si atat, nu e neaparat asa. Exista si privat, si se poate discuta si acolo ca prieten, ca iubit, etc.

| Mosotti a răspuns:

Drimmero pare baiat bun si serios, nu vad deloc ca e nebun. Dar el nu zice bine, depinde de noroc daca poti sa iti faci prieteni sau nu, asa a fost mereu, nu ca nu mai e TPU ce a fost. Lumea asa a fost mereu de cand e lumea.

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Aia nu se numeste obsesie, ce sa faci daca creeaza drama prin simpla prezenta/lipsa a lor.