| anonim_4396 a întrebat:

Aveti careva un curs sau un manual sau orice pdf de calitate care trateaza bine analiza de clasa a XI-a? as avea nevoie de un refresh si nu imi tare place ce gasesc pe net la o prima cautare. mersi

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Trebuie totusi sa-i multumesti, ca datorita lui ai deja 7 postari la acest topic. happy

| NotMyFault a răspuns:

Ai nevoie de analiza matematica sau hermeneutica?

| syd a răspuns (pentru NotMyFault):

Pls

| NotMyFault a răspuns (pentru syd):

Mai explicit, poti sa imi spui? Am imbatranit si sunt mai greu de cap.

| syd a răspuns (pentru NotMyFault):

Analiza medicala anuala, poftim

| NotMyFault a răspuns (pentru syd):

Multumesc, dar cu parere de rau, nu te pot ajuta. Ne in capacitatea mea acest domeniu. La hermeneutica as fi avut ceva carte din liceu, dar nici nu stiu pe unde am aruncat-o.

| syd a răspuns (pentru NotMyFault):

More like habernautica

| NotMyFault a răspuns (pentru syd):

You're so funny.