| anonim_4396 a întrebat:

Aveti ceva amintiri haioase? ca eu una nu prea am happy doar cateva dar putine. cea mai buna primeste funditahappy

1 răspuns:
| Bulimiarexia a răspuns:

Ah laughing
Pai ...tocmai mi se terminase pachetul de tigari, eram undeva la o cabana parasita, langa un lac si eram 6-7 oameni si am pus pachetul de tigari in mijlocul cabanei, am pus o melodie de la dimmu borgir si am inceput sa ne rugam la buda sa ne umple pachetul. Si ia ghici...tot gol era. ^_^