| mileyselydemy a întrebat:

Ce parere aveti despre vacante mai putine si mai lungi? Cea mai buna parere primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Anonim203 a răspuns:

Mah! Eu nu vreau nici vacante multe si scurte, nici putine si lungi!
Ci Multe si lungibig grinlaughing

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Imi place ideea. de ce?
pentru ca daca sunt multe si scurte atunci ma dau peste cap.
1 luna ma trezesc la 5 30 dupa iar 2 saptamani stau acasa dupa iar trezirea la 5 30 si tot asa.
si nu e bine pentru organismul meu.

| ADDYYY a răspuns:

...sunt de acord cu tine dar ca nici sa nu ne plictisim in vacante si nici la scoala, cel mai bine ar fi ca vacanta sa fie direct proportionala cu scoala + 10% vacanta...cred ca daca ar fi asa ar invata toti copii din lume la noi si nu vei mai auzi gen "M-am plictisit de scoala"

| bogdan2 a răspuns:

In astea 3 luni de vacanta. uiti tot ce ai invata la scoala laughing

| Ruxandra00 a răspuns:

Sunt cele mai faine deoarece te bucuri din plin de ele ...decat multe si rele mai bine mai putine si bune.si atunci cand mai sunt si lungi. iuhu misto tonguetongue