| anonim_4396 a întrebat:

Aveti cu cine sa sarbatoriti Valentine's Day? Ce cadou ii veti face? big grin

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da, cu Pa(l)mela [as vrea sa fie Anderson]...

lolita
| lolita a răspuns:

Ma gandeam la un pictorial sexy doar pentru el, poate imi vine o alta idee pana atunci nu sunt eu prea romantica. probabil ii voi pregatio si o noapte romantica...

| moonY a răspuns:

nu sarbatoresc nici dragobetele, nici sf v.
nu'mi place sa dau si primesc daruri intr'o zi stabilita de altii ca fiind "a indragostitilor". ii pot arata sentimentele prin mici surprize, cand simt eu ca urla mai tare iubirea in mine.
de fapt.nu'mi place sa mi se ofere nici de ziua mea, intotdeauna le'am spus invitatilor ca regula e: FARA CADOU!
ma umple de fericire un lucru primit asa, aiurea, fara nici un motiv.sa'mi spuna"am vazut asta in vitrina si m-am gandit la tine!"

| moonY a răspuns:

m-am razgandit.as vrea sa sarbatoresc valentains dei cu astia:
http://www.incaltamintepiele.ro/index.php?pag=product&id=32

| Marii a răspuns:

Chiar si daca am. Urasc sarbatoarea asta, de fapt, urasc tot ce inseamna romantisme. happy

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu, nu am cu cine sa sarbatoresc Valentine's Day
straight face

| stillhartu a răspuns:

Am cu cine sarbatori, dar nu sa sarbatoresc. Prefer Dragobetele. De Valentine's Day e invazia aia de inimioare rosii ori roza care canta, vorbesc, sclipesc, pupacesc si e al naibii de stresant ca te face cumva "obligat" sa iei inimi ca doar...asta e specificul sarbatorii. Prefer Dragobetele pentru ca o parte din mine inca isi mai iubeste tara si traditia. Pentru mine, sarbatoare aceasta nu a murit si o simt "mult mai profunda". Valentine's Day a devenit doar un prilej ca producatorii sa vanda toate kitchurile. Oricum, nu voi face aceleasi lucruri pe care oamenii in urma cu cativa zeci de ani le faceau in data de 24 februarie, dar macar voi avea acesta sarbatoare in suflet alaturi de iubitul meu.

| RooN a răspuns:

Nu am cu cinesad asa ca nici cadou nu dautongue

| alex:) a răspuns:

Nam cu cine sa sarbatoresctongue

| demonel a răspuns:

O pereche de manusi ca sa nu doara cand imi da palme

| Roxana6044 a răspuns:

Nope, nu am cu cine sa-l sarbatoresc tongue deci am scapat si de cadouhee hee