| ForeverWarrior a întrebat:

Voi ce sarbatoriti Valentine's day maine sau dragobete pe 24?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ambele sunt ocazii de a-ti arata iubireahee hee deci ambele.

| ComatoseWine a răspuns:

Niciuna.Nu sunt mai deosebite decat celelalte.Fiecare zi e buna pentru un gest dragut.Dar votez cu Dragobetele, nu prostia aia americana.Destul vedem engleza de balta.Nu am nevoie si de sarbatori.STOP "englezismelor" si "americanizarii".Sa invatam limba romana si sa ne bucuram de sarbatorile si traditiile noastre si apoi putem sa imprumutam cat vrem.Mai merge un imprumut lungvistic, dar sa fie corect scris si corect folosit.Dar faceti cum vreti ca imi place sa rad(se stiu care sunt-cei semi-anlfabeti, nu toti cei ce sarbatoresc Sf. Valentin).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi bă pac pac, noi sărbătorim ideea lui becalii că a mers la dat zăpada. Ha ha ha oștenii mei.

| GeorgeNGA a răspuns:

Iubirea nu o poti arata in ce zi vrei tu? Astea sunt niste vrajeli cu vanlentin`s day sau dragobetechatterbox. pe bune.ganditi logic? trebuie sa astept data de 14 sau 24 sa-mi arat dragostea? Fiecare cu parerea lui.

| LoLyCa a răspuns:

14.pentru. ca este ziua universala a iubirii:X.dar n-am prieten.asta e:.