| CrissAnka a întrebat:

Aveti curajul sa ma lasati adresa de facebook sau de mess aici?

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Da, am curajul; dar consider că acest lucru nu este necesar.;-j
Nu am venit pe TPU, pentru a-mi face noi prieteni. Mi-am făcut cont, doar pentru a ajuta persoanele care cer un răspuns la o întrebare.

O zi bună.

| Castorul a răspuns:

Eu nu vad ce atata "teama" sau de ce sa ai nevoie de curaj ca sa faci asta. Si pentru ca vad ca n-a mai facut-o nimeni, imi las eu primul id-ul pe aici laughing
bogy.bo94

| h3r a răspuns:

Tu ai?

| CrissAnka explică (pentru h3r):

A fost doar o sugestie, nu trebuie sa vi-l lasati mhai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,de ce as face asta?

| wforweirdo a răspuns:

Da ce-i asa mare lucru? Nu trebuie sa ai curaj pentru asa ceva, ce porcarie. straight face

| zaharelstef a răspuns:

Normal ca am dar ar fi o prostie pentru ca sar baga in seama tot felul de specimene iar id il pot schimba usor mai greu e cu facebook-ul