| Idkidk a întrebat:

Aveţi defecte fizice?

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Avem.

| Drimmero a răspuns:

Defecte am, dar nu fizice!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce sunt alea?

| DeathOfDreams a răspuns (pentru DoarBogdan):

Perfectule laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Am intrebat doar ce sunt. Adica la ce defecte fizice se refera? La un deget in plus? La un nas pe frunte? Ca in rest toti sunt normali, fizic. laughing

| DeathOfDreams a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da,da
Scoate-te laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Nu merge a? laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Nu merge deloc. rolling on the floor

| DeathOfDreams a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu prea laughing

| T0T a răspuns:

N-am.

| Frank51 a răspuns:

Nu cred. Cel putin nu la exterior.

| RainmakerX a răspuns:

In afara de vedere *care oricum se corecteaza cu ochelari* nu. tongue

| deeeaqq a răspuns:

Nu, n-am.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Am defecte fizice acela ca imi apar cosuri pe fata si pe spate si ca sunt cam rotunjor la fata.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

Toţi am fost rotunjori la faţă, cel puţin eu când eram bebe, eram rotunjoară la faţă. rolling on the floor

| alexandrualind a răspuns:

Nu.

| syd a răspuns:

Muschii din partea dreapta a fetei nu functioneaza cum trebuie si am diverse probleme la coloana

| MistretulPufos a răspuns:

Urechea mea nu prea seamana cu cealalta, cam atat, dar nimeni nu e perfect simetric sau ceva...

| ubox7007 a răspuns:

Pe moment durerea de spate ==> ceva fizic problematic, durerea de genunche, problema umar drept, dar toate in vara asta se rezolva. Se pune ca sunt gras? dar nu pentru mult timp

| JustStitch a răspuns:

Nimeni nu-i perfect!winking

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Creşte barba! :v

| BadAngel3 a răspuns:

Sunt putin cam plinuta. Nu mult, 1-2 kg in plus.Nu am cosuri. Si asta fara sa folosesc nimic.Dar nu-i bai, o sa-si faca ele aparitia...cred..sper sa nu. :]

Răspuns utilizator avertizat