| JetBlueJet a întrebat:

Aveti idee cum sa scap de tampeniile de genul celei din colt,dreapta, jos :3 Sunt tare enervante.
Daca dau click pe x sa o inchid mi se deschid vreo 4/5 pagini, automat, in internet explorer.
*Ignorati-mi fundalul.
http://imgur.com/a/H3slg

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

"Malwarebytes'' ar putea rezolva aceasta problema cu o simpla scanare. Tot ce trebuie sa faci, este sa dai scanezi partitiile, iar toate problemele ce le gaseste sa ii dai sa stearga. Pe urma dai un restart la desktop PC sau laptop (ce ai) si ar trebui sa nu mai ai acest supliment ce-ti dauneaza sistemul.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Malbarytes o scanare totala

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Te gandesti ca-i vreun virus?

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Normal ca e un virus

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

:s Ma gandeam si eu ca o fi vreun virus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Adware cleaner, e in special pentru browsere, detecteaza ce Malwarebytes omite.

| Dragosdoar a răspuns:

Cauta pi gugal antimalwer

| DANNY1004 a răspuns:

Am ignorat cat de cat fundalul, dar chestia cu Tor e deja prea de tot.

| JetBlueJet explică (pentru DANNY1004):

Eh laughing

| DANNY1004 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Genie Cleaner e mallware, am uitat sa iti spun si de asta. Nu are virusi, dar iti mananca din resursele sistemului si iti afecteaza performanta plus ca nici nu merge sa il dezinstalezi pur si simplu cand ai chef ca pe un program normal. Nu ca nu se poate dezinstala, dar trebuie sa stii cum se face ca sa scapi de el.

| JetBlueJet explică (pentru DANNY1004):

Porcaria aia de Genie Cleaner nici macar nu l-am instalat eu :3
Merci.