| JustaLittle a întrebat:

Aveti idee de ce in istoricul de la youtube, la un pc de la CDI-ul scolii sunt clipuri cu gay care se saruta si chestii de astea?! Cum naiba sa te uiti la asa ceva? si mai ales la scoala?

2 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

D-apai si colegii mei mai fac asta si ajungem sa ne radem sau sa boram depinde de scena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, si ce e in neregula cu asta? Pe vremea mea ne uitam si in grupulete la filme p o r n o cat timp lipsea profa de info. Pentru amuzament, evident. Si nu am ajuns ratati in viata din cauza asta.

Get real!