| skull12 a întrebat:

Salut, aveti idee de ce imi apare in istoricul de pe Youtube alte cautari si videoclipuri la care eu nu m-am uitat? in fiecare minut sunt cate 3, 4 cautari noi

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te referi la autocomplete de la search sau la tabul de istoric?

| Hyperion7 a răspuns:

Daca au o flacără sau săgeata în stânga înseamnă că sunt tendințe, daaaaar daca nu... posibil ori sa ai un virus care efectiv îți umbla în telefon, oooori mai are cineva contul tău (daca vrei sa verifici asta te poți duce la Setări >google > activitatea sau cum îți mai apare).
Bafta!

| skull12 explică (pentru Hyperion7):

Imi apare in istoric si dupa telefon si dupa pc acele cautari, nu este nimeni pe contul meu.

| VoidEternal a răspuns:

Schimba-ti parola la contul de google.

| ReddY25 a răspuns:

Sunt recomandări

| helpforyou a răspuns:

Sunt de la YouTube
Daca nu ai tu atatea cautari cate sunt in lista. Daca cauti ai sa vezi ca iti raman ale tale. Eu urmaresc Youtub-ul pe TV.

| skull12 explică (pentru helpforyou):

Imi raman si ale mele in istoric + altele cautari si videoclipuri la care nu m-am uitat.

| helpforyou a răspuns (pentru skull12):

Inseamna ca este lunga lista la tine. Vezi din setari. La mine lista este de vreo 10 titluri. Daca dau stergere istoric si nu fac cautari, tot asa imi sugereaza ei la ce sa ma uit.

| CosteDragos a răspuns:

Daca is cautari din India inchide repede contul si dupa calculatorul, s-ar putea sa iti fi intrat indienii si acum condifica sa iti arunce in aer casa.