| deewtzycka a întrebat:

Aveti idei cum as putea sa-l fac pe fostul meu prieten sa mai fie cu mine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai sa iti zic ceva, niciodata, dar niciodata sa nu te injosesti in fata lui, aca il vezi ca rade sau se comporta ciudat si cu sarcasm in voce sa nu il mai bagi in seama! Sti ca baietii pot fi niste porci asa ca daca inca te-ar mai placea ar face si el primii pasi! Fi tare!

Pa, pa.

| Katerinka07 a răspuns:

Deyu,daca e vb de ando, stai linistita ca o sa mai fie cu tine...big grin