| Deniiisa a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine, cum as putea sa ma impac cu fostul prieten?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,depinde,daca si el isi doreste si depinde din ce cauza v-ati despartit. Daca vrei sa te impaci cu el,cauta-l si da-ti intalnire cu el,marturiseste-i ce simti pentru el si intreaba-l daca iti mai ofera o sansa,speranta moare ultima.
Gandeste-te la ce a dus la ruptura relatiei si daca tu ai gresit,promite-i ca te vei schimba si nu vei mai gresi,daca el a fost cel care a gresit de v-ati despartit atunci nu stiu daca e ok sa il cauti tu. Daca tu esti vinovata,cauta-l,cere-i scuze si poate iti va acorda o sansa si ve-ti fi iar impreuna,dar sa nu te umilesti,desigur.
Daca vrea bine,daca te refuza atunci lasa-l in pace si vezi-ti de treaba, mai sunt baieti, bafta.

| Katalin02 a răspuns:

De ce ma sa te impaci cu fostul, ciorba reincalzista nu e niciodata buna, gata s-a terminat, din moment ce v-ati despartit prima data e clar ca nu merge intre voi, nu va potriviti, du-te si fa-ti alt gagic happy

| Deniiisa explică:

Paii. eu am incercat sa-l uit. dar nici el nu-mi da pace, ma mai cauta. si i-am spus acum decateva zile. daca ne impacam si a spus ca se mai gandeste, il iubesc mult. si nu-l pot uita. si ma intalnesc cu el. aproape zi de zi.

| miky_3772 a răspuns:

Fi tu insati