| Bez3a a întrebat:

Aveti prieten/a?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

M-am uitat citi ani ai si vad ca esti tinar de aceea nici nu ma mir ca la inceput nu tia-i pus problema ca femeia asta de ce e singura? Mai e si povestea cel putin in orasul in care stau eu caci barbatii de peste 40 de ani de peste 50 de ani nu mai cauta nici o dragoste adevarata.Se multumesc sa aiba amante si se insoare numai din considerente materiale daca prind o partida buna.Ori eu nu sunt o partida buna cu doar un apartament de 2 camere si doi copii.Pe de alta parte si copiii f greu ar accepta pe cineva.In scimb de revelion ei s-au dus sa petreaca si eu am ramas singura.Nu pot sa-si inchipuie ca pe mine ma doare singuratatea si e nefiresc si doare sa fiu singura de noaptea de revelion la virsta mea.

19 răspunsuri:
| SweetFruits a răspuns:

Nupsad

| S3ntimentBoY a răspuns:

Da

| Kitty20 a răspuns:

Nulaughingdai si funda?

| carminaburana43 a răspuns:

Nu,desi la virsta mea 49, ar cam fi cazul.Nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu,și până nu voi găsi băiatul care este așa cum vreau eu, nu o să am.

| BubbleShoot a răspuns:

Nu.acum nu mai am laughinglove struck

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,nevoie! Dar parca e mai bine singur, cel putin pana ma plictisesc!

| clauX a răspuns:

Nu

| KellyGreen a răspuns:

Nup... la mine in scoala baietii care arata bine sunt fie nesimtiti fie repetenti.

| Jameson a răspuns:

Momentan nulaughingwinking

| ROB3RT89 a răspuns (pentru carminaburana43):

La varsta ta, ar fi cazu de ceva mai mult decat o simpla relatie!

| coolgirl16 a răspuns:

Daplove struck:Xlove struck

| cristi202 a răspuns:

Nu. Nu am. Si nu imi pare rau. Am sotie!happy

Răspuns utilizator avertizat
| carminaburana43 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Da ce sa fac daca mi-a murit sotul si nu gasesc pe nimeni?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru carminaburana43):

Asta este cu totul alta poveste, sincere condoleante si mult succes in a-ti gasi jumatatea!

| wewrwwfwefdsf a răspuns:

Nu

| Doηηa a răspuns:

În ce sens prieten? Dacă te referi la iubit nu, nu am.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru carminaburana43):

Cu toate ca ai o varsta respectabila,cred ca esti putin sensibila de fel! Copii tai ar trebui sa te inteleaga cel mai bine,dar si tu sa-i intelegi pe ei ca sunt tineri si se simt mai bine la o petrecere cu tineri de varsta lor. Faza cu dragostea adevarata nu se axeaza neparat pe oras sau pe varsta,cine te place,te place si te acepta asa cum esti,nu tine cont de defecte, situatia financiara sau chesti de genu.Tu zici de barbati ca urmaresc interese financiare, dar barbati zic de femeihappyOricum majoritatea oamenilor sunt mult prea ipocriti in ziua de azi si au o gandire cam puerila! Sper sa-ti gasesti linistea sufleteasca si poate si jumatatea!happy

Întrebări similare