| TheWorstNightmare a întrebat:

Aveti prieteni adevarati?

Răspuns Câştigător
| Neeed a răspuns:

Un prieten adevarat este greu de gasit, dar spre fericirea mea am un prieten adevarat. Cristina, amica mea de la bloc, niciodata nu m-ar lasa la greu. Mi-a fost alaturi mereu si m-a sprijinit, in certuri se baga pentru mine, ma apara, ma facea sa rad chiar si atunci cand nu aveam chef. E cea mai buna. Nu m-ar trada vreodata... Dar tu ai prieteni adevarati?

13 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Falși, am o grămadă; adevărați, din păcate am decât unul. Dacă o fi adevărat. Mai are timp să mă trădeze.

| Doηηa a răspuns:

Încă nu.

| madyddd a răspuns:

Adevarata prietenie nu consta în numarul de prieteni, ci în devotamentul si valoarea lor.Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct. Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata.Din 10 prieteni, stii ca 5 sunt falsi. Iar daca apare o problema, inca 3 fac pasi.

| wintermee11 a răspuns:

Sunt o specie foarte rara pe cale de disparitie din pacate.

| beki13 a răspuns:

Doar unul

| IMC90 a răspuns:

Jack daniel's, Jim Beam, Teacher's, Ballentine's, Johnny Walker, J&B, etc
Niciodata nu m-au lasat la greuwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| Himera a răspuns:

Imi place sa cred ca da, dar mai au timp destul ca sa ma dezamageasca.

| DonyHD a răspuns:

Daca te referi la oameni, numai in filme vezi asa ceva, iar in general da am, pe cainele meu.happy

| Rhee a răspuns:

Unul singur: mama. Singurul om care-mi poate fi si parinte si prieten in acelasi timp, fie ca sunt mare sau mica, frumoasa sau urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar doi; si nu am de gind sa le maresc numarul.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am deocamdata amici imaginari, ce sa mai fac si cu cei reali?

| BabyImAde a răspuns:

Da este cea mai buna prietena a mea.Ea imi stie toate secretele si nu le-a spus nimanui.