| A_5617 a întrebat:

Aveti statusuri mai noi?batting eyelashes

Vesele daca se poatebatting eyelashes [NU vreau site. uribig grin]...si statusuri vesele nu inseamna din alea cu: DND sau BRB big grin

Răspuns Câştigător
| sorina_9001 a răspuns:

-Fa'ti timp sa iubesti chiar daca nu esti iubit si chiar si singur pe pamant sa fii cel mai fericit.

-Cea care zambeste chiar si cand povestile mor.:)

-She is a beautiful girl with a lovely personality, A lovely heart and a great mentality. = Ea este o fata frumoasa, cu o personalitate încântătoare, o inimă minunată şi o mentalitate mare.

Zambetul tau mi-e imprimat in minte, Prin acel zambet imi ziceai 1000 de cuvinte.

sper sa iti placa
uite un site cu status-uri dragute:
http://sweety-things.weebly.com/
fundita?:X

8 răspunsuri:
| JustMee_5020 a răspuns:

1.Nu’s la PC bre!
2.Sunt destul de tanar ca sa sug de la san si destul de mare ca sa-mi placa : ) )
3. Cel mai scurt drum dintre doua puncte este mereu in constructie
4.De 2 ore ma gandesc la statusul asta
5.Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
6. Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel oh go on
7. A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta.
8. Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara!
9. N-am mai gasit niciun status pe Google asa ca l-am compus eu!
10. dus! Fac o baita impreuna cu catelul!
11. Iubirea este atunci când sufletul începe să cânte şi florile vieţii tale înfloresc singure.
12. Iubirea este elixirul vital, izvorul sănătăţii, al puterii şi al energiei pentru fiecare om.
13. Puterea celui cu adevărat puternic astfel se manifestă: să ştii că poţi distruge pe cineva, să n-o faci şi acela să nu ştie.
14. Înţelepciunea nu este produsul şcolarizării, ci al încercării de o viaţă pentru a o căpăta.
15.Bogat nu este acela care are cel mai mult, ci acela care se mulţumeşte cu cel mai puţin.
16.Nu este nevoie să ştii unde mergi. Nu este nevoie să ştii de ce mergi. Tot ceea ce e nevoie să ştii este faptul că mergi plin de veselie; dacă faci acest lucru, nu poţi greşi.
17.Curajul ireproşabil înseamnă să faci fără martori ce ar fi cineva capabil să facă dacă ar privi toată lumea.
18.Priviţi adânc în propria voastră fiinţă şi apoi veţi înţelege totul mai bine.
19. Aşteptarea ne dă iluzia că facem ceva aşteptând, când, de fapt, nu facem altceva decât să murim suportabil, puţin câte puţin.
20. Mă plictisesc rar şi niciodată singur.
21. Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine.
22.Traieste-ti viata ca si cum fiecare fapta a ta ar deveni lege universala.
23.Viata e la fel cum ai interpreta in public un solo de vioara, invatad stiinta instrumentului pe masura ce canti.
24. Cel mai bine si-a flosit viata cel care s-a bucurat cel mai mult de ea.
25.Viata este ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.
26.Viata – o plimbare spre somn.
27.Viata se masoare in functie de rapiditatea schimbarii, sccesiunea influentelor care modifica fiinta.
28.Viata este o instructie perpetua in cauza si efect.
29. Poti sa traiesti o suta de ani, daca renunti la toate acele lucruri care te fac sa-ti doresti sa traiesti atat.
30.Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita.

Astept fundita daca te-am ajutat.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e scumpe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,.… moamaaa cati prosti imi citesc status-ul!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

»" Fac cinste plateste vecinu! "
»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
»" Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "
»" Ma tot uit la prezentari de moda […]

1. psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat
2. viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna
3. daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, […]

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…
2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…
3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
5. Fuck dus… da si pe tine daca […]

1. Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!
2. O gãinã avea 2 picioare in special stângu`!
3. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!
4. Bate si ti se v-a deschide… proces penal!
5. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este […]

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i"

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.
Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare
Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.
La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…
Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…
DND! Vorbesc cu Elodia

As vrea sa mor linistit ca bunicul meu in somn…. nu ca pasagerul lui din dreapta in zbierate.
Vand tampoane si prezervative la mana a 2-a
Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, … moamaaa cati prosti imi citesc status-ul laughing.
Zboara puiule sau te zbor eu!

Astea sunt doar o parte din status-urile amuzantehee hee.
Ma rog, sper sa itit fie de folos. happy