| Andrejvladimirovicii a întrebat:

Aveți un film preferat horror?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

"De marti la munca" pe HBO go.

| 1997onur a răspuns:

Nu nu am niciun film preferat horor nu suport filmele horor nu-mi este frica de filmele horor oricum nu ma sperie nimic din filmele de horo sunt pentru copii mici numai sânge fals checeap risipt și țipă ca nebuni peste tot unde fuge și nu înțeleg de ce tot timpul în filmele horo trebuie san fie sânge și țipete fara nu se poate? Deja am nervi nu suport filmele horor sunt pentru copii mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malignant

| 990ikuvr a răspuns:

Sweet home nu i horror dar e bun rau, sau în general filmele cu zombie le ador