| 20thoughts a întrebat:

Aveti vreo idee de ce nu imi pot pune o poza de profil noua la pagina mea de facebook? Imi da error

Răspuns Câştigător
| AllTogether a răspuns:

Nu stiu sigur,da incearca asta...

Scoate-ti intai poza de profil,si apoi pune-o pe cea dorita, daca nici asa nu merge, incearca de mai multe ori;

Mai incearca si modul "old school" prin care schimbi direct cu poza dorita, iar daca nici asa nu merge, incearca de mai multe ori...

| 20thoughts explică (pentru AllTogether):

Dar mi-e teama ca poate nu mai merge sa pun nici o poza

| AllTogether a răspuns (pentru 20thoughts):

Citez...

"Incearca de mai multe ori"laughing

| 20thoughts explică (pentru AllTogether):

Bine hai ca incerc

| 20thoughts explică (pentru AllTogether):

Nu merge cu pozele din faceboo, dar cu pozele din documente merge.Multumesc

| AllTogether a răspuns (pentru 20thoughts):

Cu placere!

| AllTogether a răspuns (pentru 20thoughts):

Merge si cu pozele de pe facebook numai ca trebuie sa le salvezi intai in docmente(click dreapta pe poza+Save as.)