| SinonZul a întrebat:

Aye!
Ce facultati puteti recomanda pentru domeniul Informatica(strict, fara nicio legatura cu fizica sau altele, matematica e de la sine inteleasa ca are legatura) din Iasi, Cluj sau Targu Mures?
motivaaaati!

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Traininguri, workshop-uri nu prea sunt sanse prin Romania in general.
la capitolul vitata in campus e in felul urmator. vrei sa inveti sa rupi, mergi la gazda, daca vrei sa te si distrezi mergi la camin.bine si la camin poti invsta.
chestuieli. daca stai la gazda dai mai multi bani la chirie, intretinere etc...insa cred ca la camin cheltuiesti ceva mai mult ca na...mai bei si tu o bere, mai mergi la o terasa cu o fata.
mediul e ok, astia din Iasi fiind exagerat de prietenosi.

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

La Iasi ai informatica

| SinonZul explică (pentru shadow72):

Asta stiu si eu ca exista... Am metionat "SAU" si motivarea?

| shadow72 a răspuns (pentru SinonZul):

Pai aia din Iasi e cea mai buna, in Iasi e distractia mare.am un prieten bun la facultatea aia si e super ok viata de acolo.dai licenta in limba engleza deci pune mana si pe asta.

| SinonZul explică (pentru shadow72):

Mersi pentru sfat.
Chiar daca, poate, nu stii consider ca ii esti prieten mai mult decat bun big grin
Sunt sanse de mai mari traininguri, workshop-uri etc. in domeniu?
Si legat de viata in campus, e mai potrivita sau chirie/gazda si cheltuieli si mediu? (nu sunt din localitate)

| SinonZul explică (pentru shadow72):

Multumesc mult! Si poate in toamna iesim si noi la o berewinking

| shadow72 a răspuns (pentru SinonZul):

Sunt la constanta eu... voiam sa merg la Iasi. daca vrei da un mesaj pe privat si iti las numarul amicului de la informatica

| shadow72 a răspuns (pentru SinonZul):

Traininguri, workshop-uri nu prea sunt sanse prin Romania in general.
la capitolul vitata in campus e in felul urmator. vrei sa inveti sa rupi, mergi la gazda, daca vrei sa te si distrezi mergi la camin.bine si la camin poti invsta.
chestuieli. daca stai la gazda dai mai multi bani la chirie, intretinere etc...insa cred ca la camin cheltuiesti ceva mai mult ca na...mai bei si tu o bere, mai mergi la o terasa cu o fata.
mediul e ok, astia din Iasi fiind exagerat de prietenosi.