| Sexygirl_9196 a întrebat:

Azi am meditatii la mate :-

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Tu știi, dar dacă dai un ban pe meditații este păcat să nu te duci nu? Sînt bani aruncați, că pe tine te va costa nepăsarea, o notă mică și scandal cu ai tăi care muncesc din greu și plătesc profesorul să te mediteze, asta dacă nu cumva ai tu bani de meditații, și atunci nu contează cu banul tău ce faci, poți să mergi sau nu la meditație.

| corolav a răspuns:

Să-i dai profesorului un telefon şi să-i spui că nu te duci.
Că...ţi-a murit soacra!

| nosferatu15 a răspuns:

Si eu aveam acelasi sentiment cand trebuia sa ma duc sambata la pregatire; dar ma duceam fiindca trebuia si ma simteam groaznic cand in unele zile nu se prindea nimic de mine. Atunci era ca si cand aruncam banii pe fereastra si simteam cum cade cerul pe mine cand ma gandeam cum parintii mei muncesc pentru acei bani iar eu... Dar acum totul e bine; mi-a prins bine acele meditatii pot spune, pentru ca am intrat la liceul dorit. Urmeaza sa mai fac niste meditatii in clasa a 12-a, pentru BAChappy. Eu iti spun sa te duci la meditatii chiar daca iti lipseste cheful, in viitor iti va folosi si nu vei avea niciun regret. Bafta multa in continuare...