| anonim_4396 a întrebat:

Azi am școală, simt că mor. Ce faaaaac?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dă-ti 2 pumni în gură.

| Ramo137 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))) mor haha nu mai pot

9 răspunsuri:
| V77Narcis a răspuns:

Relaxează-te, citește o carte. O să te simți mai bine.

| T0T a răspuns:

Mori

| Freya1 a răspuns:

O sa iti revi in doua trei zile

| GoldenZenith a răspuns:

Mergi la muncă și renunță la școală.

| Darkmagic a răspuns:

Fatalitate!
A inceput scoala!
Catastrofa a lovit exact cand te-ai aranjat de "Sindromul Becalli", o varianta mai putin dureroasa a maladiei Borcealzheimer.
Stai acasa linistit, si din cand in cand, trage cate un scuipat in sus, pana trec simptomele!
In definitiv, la ce e buna scoala, daca fotbalistii reusesc in viata, iar manelistii tin si aia aproape de reușeală? big grin
Inca o data, stai acasa, scuipa-n sus, si in momentele de mare durere, asculta ce zice Salam, idolul nostru, al tuturor.
E terapie!
Daca ai si seminte strasnic prajite, ajuta si alea mult.

| Samariteanul a răspuns:

Te duci si te gandesti ca orice s-ar intampla maine o sa fie mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai duce.

| Victoria18 a răspuns:

O sa iti treaca... Asa e in prima zi, esti dezobisnuit dar in celelalte zile te vei simti mult mai ok