| chiftelutacrocanta a întrebat:

Azi am umblat numai pe la pariuri si jocuri de noroc,am prins o obsesie pe asta,tot castig zi pierd, oare e bine ce fac?

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Deloc nu e bine!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Frate eu zic sa te lasi de jocurile de noroc! vorbesc foarte serios asculta-mi sfatul sau o sa ajungi ca alti oameni de la stiri care au ajuns sa se sinucida fiindca au ramas fara bani din cauza jocurilor astora.
Nu e bine sa pariezi cu viata ta
Nu pica in capcana jocurilor astora nenorocite de noroc.
Nu am trait asa ceva si sincer nici nu vreau zic din ce am auzit si eu la televizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pe drumul cel bun, continua.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu! Cu astfel de jocuri risti multe!