| RAY a întrebat:

Azi de ziua păcălicilor ma intreb,oare mai sunt fete sincere, serioase sau nu prea?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

La fel cum sunt și băieții

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

⬅Evident.

| Drimmero a răspuns:

Sunt, ray, dar trebuie sa stii sa cauti, e drept ca ai mult de cautat,, dar mai bine sa ai rabdare pentru ceva de calitate, decat sa te arunci la prima ocazie...ca te alegi cu toate 'expiratele'.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Drimmero):

Foarte bine spus

| RAY explică (pentru Catrice):

Si tu esti in categoria aia nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin sinceritate/seriozitate, necunoscutete sunt asa.
Cunoscutele sunt "ipocrite" de fapt nu asa, doar ca nu vor sã-mi raneasca sentimentele happy

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Evident. Nu se vede?

| Crackman a răspuns:

Exista man, doar ca o sa gasesti cand nu cauti.

| RAY explică (pentru Crackman):

Nu caut man