| mentholinks a întrebat:

Azi dimineata m-am dus drogat la terapie si psihoterapeuta nu si-a dat seama. Ar trebui sa-mi fac griji ca nu e de calitate?

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tu chiar nu ai simtul penibilului venind cu trolling d-asta de gimnaziu?

| mentholinks explică (pentru Drimmero):

Nu man, serios ca asa s-a intamplat

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Tu crezi ca e el primul care trage iarba? Nu troleaza deloc, stiu destui care fac asta si se duc si la facultate, se duc si la munca afumati, doar ca nu se simte de catre ceilalti.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate au crezut ca asa esti tu big grin

| Mosotti a răspuns:

Pai daca erai high inseamna ca iarba era de calitate, nu conteaza ca aia nu s-a prins.

| Hammurabi a răspuns:

Clar nu e de calitate porcăria pe care probabil ai fumat-o.
Știu că în România sunt o mulțime de dealeri țepari.
Așa că probabil nu erai cine știe ce "afectat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să-ți faci griji că te-a fraierit dealerul şi ți-a dat marfă proastă.

| Dandinelle a răspuns:

Nu toți terapeuții au experiență cu oameni pe diferite substanțe. Daca ceva s-a observat se poate sa se fi notat( poate chiar are experiență și nu vroia să-ți schimbe tripul) Daca tot ești curios, întreabă data viitoare de ce nu si-a dat seama. Pentru că dacă deja ți-ai pus întrebarea asta, înseamnă că totuși nu ți-a plăcut că nu a observat. Sunt curioasa ce ai luat de nu a observat nimic

| mentholinks explică (pentru Dandinelle):

Iarba, eu eram high dar mna.

| Dandinelle a răspuns (pentru mentholinks):

Poate dacă ai fi total spart, atunci se vede în ochii roșii, anxietate etc, dacă nu, e de calitate iarba. La faza asta iti recomand sa vizitezi alte tari sa vezi diferența de calitate, soiuri etc.
Recomandat e oricum când mergi la un consult sa nu mergi pe vreo substanță activ ca așa va pierdeți timpul amândoi, și tu și terapeutul.

| Mosotti a răspuns (pentru Dandinelle):

A luat iarba, aia nu s-a prins ca nu era prea euforic, era vesel si poate a considerat ca asa e el, ca mai are si pase bune si e vesel.
Nu daduse intr-o euforie patologica cum e mania de exemplu, ca atunci se vede.

| acerr a răspuns:

Sunt curioasa, cu ce te.ai drogat?

| mentholinks explică (pentru acerr):

Marijuana

| acerr a răspuns (pentru mentholinks):

Pai e bine!

| nevermatch a răspuns:

Drogat cu ce?

| Alunicu a răspuns:

Psihoterapeuta sau drogurile?