| ZupperSweet a întrebat:

Azi e ziua meabig grin
Dati`mi niste idei cum as putea sa ma dostrez mai binehappy
Multumesc!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La multi ani! Cate ierni ai la activ?thinking
Fa ce iti place cu cine iti place unde iti placewinking

| juniper a răspuns:

LA multi ani si sa cresti mare, poti face multe lucruri ca sa te distrezi, iesi cu prietenii la un suc, uita-te la un film cu familia sau da o mini petrecere.

| MisterKat a răspuns:

LA MULTI ANI! Ia niste prieteni cu tine si mergi cu ei in oras! happy
Sa fii sanatoasa si fericita! happy

| danutzsan a răspuns:

Eu îți spun doar la mulți ani, sfaturi ai primit deja cu grămada.

| adyth a răspuns:

La multi ani!
Ia'ti 2-3 prieteni si fugi la jocuri
sau du'te si distreaza'te intr'un club.
sau fa o petrecere in pijamale...
bataie cu mancare?
ia'te de lume pe strada tongue (glumeam!)
oricum, in functie de ce'ti place tie... fa ceva sa te simti tu bine.

| danycsbraila a răspuns:

La MulTi ani si multa fericire sa fii iubita. Si te poti distra bine in multe feluri alaturi de familie de prieteni de persoana iubita de poti dula la o discoteca cu prieteni. Acuma depinde de preferintele tale Pa si distractie placuta.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

In primul rand La multi ani :*

pai mergi cu prieteni la un film sau acasa o mica petrecere va uitati poate la un film, dansati, cantati, ...nu stiu tot ce iti place tie happy

| vallery a răspuns:

La multi ani !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la multi ani! sa ai tot ce iti doresti!
pai poti sa dai o petrecere cu prietenii ei mai apropriati, sa te duci la cumparaturi(cu cea mai buna prietena), sa te duci la film, la cofetarie... sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! La ora asta, nu stiu ce-ai putea face, dar sper sa-ti fi fost de ajutor sfaturile primite.