| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Azi nu trebuia sa aflam cine a castigat userul anului?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe 8 se afla

| RAY a răspuns:

| DoarBogdan e userul anului 2020

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pana in aceasta seara, la 23:59 se mai poate vota, deci... de maine presupun big grin

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sunt curios ce premiu supriza vei primi, ai castigat deja

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adry e pe locul 2

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Dar... inca nu s-a anuntat nimic, cum poti fii asa de sigur? thinking

Vezi sa nu uiti de Netflix.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu fii asa curios, ti am spus ai castigat si adry e pe locul 2, dar pana in data de 30 ianuarie voi face doua conturi, Netflix si hbo go, tu Netflix si adry hbo go ambi o luna

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Esti vrajitor? surprise

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

In timpul somnului am fost in viitor,era o noapte intunecata am vazut planeta marte si venus,afara era rece si era foarte intunecat,eram constient de vis si puteam sa il controlez,am fost si la mine acasa, si am am avut o viziune cu TPU, culmea e ca eu stiu ca dorm, visezez si in timpul somnului, practic am vreo 3, 4 vise pot sa le controlez, suna ciudat stiu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este interesant ca poti sa controlezi aceasta senzatie, eu inca invat cum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Meditez mereu. Sau cel putin cand am timp, ar trebui sa ma axez mai mult pe aceasta parte sad

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ar trebui sa mergem in india si sa stam intr-un templu sa atingem nirvana si sa ne detasam de materialism

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Da... am citit si despre asta, dar prima data vreau sa incerc acasa big grin

| T0T a răspuns:

Nu mai poți de nerăbdare. Parcă aștepți emisiunea de Bingo.

| Mipasususuyamyamyam explică (pentru T0T):

Eu? Stiam ca azi apare.

| siriusblack98 a răspuns:

Mâine aflăm nu azi.

| shareable a răspuns:

Eu nu pot vota ca sunt junior daca dau 30 de raspunsuri acum ma lasa?