| gaby24 a întrebat:

Azi provoc tot TPU sa stea in fund cu un pai in gura sa gadele o maimuta happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pus pe plimbare nu gluma.

| gaby24 explică (pentru anonim_4396):

E vreun deranj mai ales ca n-am mai intrat aici din 2010 happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru gaby24):

Uuu, welcome back! big hug Te scot la un cico. laughing

| gaby24 explică (pentru anonim_4396):

Promiti? n-am mai iesit la o cioco din 2004 cu o fata, nu-s pe verso dar de cand am ales o cale asa trebuia sa fie happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru gaby24):

Cico, suc la plic. nu conteaza, jur pe degetel.batting eyelashes Ce cale?

| gaby24 explică (pentru anonim_4396):

Dreptati,urasc marlani si tradatori si mincinosi mi-am alungat si frati de la usa pentru cai stiam cum erau aveam o pretena mintea fara sa vrea am parasit-o fugitiv.

| gaby24 explică (pentru anonim_4396):

Prefer sa te scot la un picnik constand intr-o felie de gem happyhappy restul pupici si inbratisari happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru gaby24):

M-am razgandit, nu mai vreau.

| gaby24 explică (pentru anonim_4396):

Gemul era facut cu Iubirea sinceritati happy Multumesc pentru efortul dea iubi nevazutul :*

| mbncf a răspuns:

De unde fac rost de o maimuță?