| anonim_4396 a întrebat:

Ba nu mai pot de nervi crying Un prost de 14 ani nu ma lasa in pace angry
Deci nu-l cunosc in realitate! Doar pe net! Si le da cerere pe fb la noii mei colegi ca sa le spuna nu stiu ce prostii ca eu ii barfesc si chestii d-astea oh go on Ba dar zici ca are 8 ani sa mor eu! Imaturu dracu ce e crying Nu mai pot crying Mi-e frica in toamna ca-mi iau bataie de la colegi ca el spune numai minciuni crying Si daca-i dau ignore mai rau face si o sa le spuna la colegi numai minciuni si minciuni crying Nu mai pooooot crying Nu ma lasa in pace! Aseara am facut o mica gluma prieteneasca cu el si e nebun rau angry Mi-e frica rau crying Ajutati-ma va rog crying

4 răspunsuri:
| BitchImfabulous a răspuns:

Oamenii fara viata ..copilu e plictisit, si daca ii dai atentie o sa faca in continuare. Spune`le prietenilor tai sa il raporteze sau sa ii dea block, daca iti sunt prieteni te vor crede pe tine si nu pe un necunoscut.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru BitchImfabulous):

Orice as face trebuie sa bage el strambe intre mine si colegi crying

| DarkBlood32 a răspuns:

Apropo sunt fată!

| DarkBlood32 a răspuns:

Rog seriozitate crying