| XeVoNY a întrebat:

Bai fratilor de ce nu merge facebook azi? Am auzit ca are niste probleme si ca pe smartphone si Iphone merge. Cica s-a inchis in toata Europa, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| sweetela a răspuns:

Merge poate nu l-ai conectat bine s-au poate fi o defectiune tehnica. Eu am intrat azi pe facebook si mergea.

| XeVoNY explică (pentru sweetela):

Mergea de dimineata si cand vorbeam cu un coleg, mi s-a restartat calculatorul.

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mie-mi merge.
*-*

| ALEX2402 a răspuns:

Merge perfect

| bobbyjah a răspuns:

Am auzit ceva de un virus

| XeVoNY explică (pentru bobbyjah):

Da, spunea ca cei care au facut facebookul, stiu toate conturile noastre cu o parola universala, si ca ne pot da un link cu virus, mai stiu un truc in care hackeri se inregistreaza cu numele tau, si cu poza ta, si pot vedea prietenii tai, le da cerere de prietenie, prietenii tai cred ca esti tu si accepta, si pun tot felul de linkuri cu virusi, cu prostii, in care ceilanti intra pe ele si le baga virusul in calculator, apoi prietenii tai nu o sa mai vorbeasca cu tine. Deci nu mai accepta o a doua cerere de prietenie de la un prieten. Deci sti tu ceva de un virus.

| bobbyjah a răspuns (pentru XeVoNY):

Da,e vorba de "my special video", primesti un tagg de la prieteni pe fb cu asta si cand dai click pe el iei si tu virusul.Noroc ca eu nu dau atentie la tagg-uri, ma trezeam si eu cu virusul laughing

| XeVoNY explică:

Acuma ma merge, da inainte nu mergea