| TeoTEO a întrebat:

Baiatul pe care-l plac m-a chemat la ziua lui pe 29 sept... Ar fii bine sa ma duc avand in vedere ca e foarte posibil sa nu cunosc aproape pe nimeni big grin? mersii dau

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Teo ai putea sa ii spui lui asabig grin.Adik ii zici ca tu nu prea cunosti pe nimeni...si ai putea sa te afirmi in fata lor ca iubita a sarbatorituluitongue.

| onlymeme a răspuns:

Da ar trebui sa te duci chiar daca nu cunosti aproape pe nimenihappy
ar fi dragut din partea lui sa te prezinte cuiva, sa-ti faci acolo prieteni.
Si daca il placi este perfecta ocazia sa fi prezenta acolo, sa vada ca ii esti alaturi si o sa te considere o prietena ff buna (sau pana la urma poate o sa se intample sa fiti iubitihee hee )
mult succeskiss

| αℓγήα ツ a răspuns:

Cred ca ar rebui sa te dcuci.inainte,roaga-l sati preznte cativa dintre prietenii lui. dupa aceea vb cu ei si vezi ce-i place la o fata(zi-o cat mai subtil ca sa nu pari disperatabig grin). apoi, daca te incadrezi...bate apropoul ca il placi si poate se creaza o legatura mai speciala intre ei
:* succes>big grin