| catalina_2916 a întrebat:

Joi este ziua mea de nastere si o sa mi-o sarbatoresc intr-o discoteca unde in mod cert o sa fie si baiatul pe care il plac.cum sa intru in vorba cu el? avand in vedere ca el e mai timid si nu cred kca o sa faca el primul pas...(si el ma place, adica asta reise din gesturile lui cand ma vede). voi ce ziceti sa fac? il plac f mult.

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

In primul rand la multi ani si sa fii fericita, sa ai sanatate si sa ti se implineasca toate sperantele tale. In legatura cu modul de abordare, eu ti-as sugera ca, cineva dintre prietenii tai, sa vorbeasca cu D. J. si sa ti se dedice o melodie si daca intr-adevar si el te place o sa vina sa te felicite, iar daca nu, atunci nu-i cazul sa-ti strici ziua de nastere tanjind dupa el, cand sunt convinsa ca, sunt mai multi baieti care te-ar putea interesa, insa sunt si ei interesati de tine si atunci cred ca te vei simti mult mai bine.
"Flori" (fete) sa fie pentru ca albinele (adica baietii), se vor inghesui sa guste din nectarul proaspat al tineretii. Nu te ingrijora, sunt convinsa ca la ziua ta de nastere vei fi fericita si te vei simti foarte bine. In opinia mea insa locatia pentru sarbatorirea zilei de nastere nu este prea potrivita, prea multa lumea, prea mult zgomot si prea putina posibilitatea de a se instala o atmosfera romantica pentru un inceput de idila. Daca ai face ziua de nastere acasa si tu l-ai invita pe baiatul respectiv pentru a veni la ziua ta, s-ar putea sa ai o surpriza placuta si sa accepte si nu trebuie sa faci nu stiu cat de mare pregatire, dar important este sa fie o atmosfera placuta, unde invitatii sa se simta bine. Mult succes si sunt convinsa ca vei actiona cum va fi mai bine.

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poi daca el stie ca e ziua ta probabil iti va spune "la multi ani" si tu atunci il pupi pe obraz (daca nu te pupa el) si se va inrosi tot laughingapoi intrati in vorba
App` la multi ani si din partea mea big hug [esti rac la fel ca mine

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai intai iti urez la multi ani si tot ce iti doresti! Sa ai parte de fericire si binenteles de sanatate!winking
Cat despre acel baiat eu te sfatuiesc sa fi prin preajma lui. Vb cu el si vezi cum se comporta. Poate ca el va fi cel mai frumos cadou de ziua tahappy
Succes!kiss

| JackieSue a răspuns:

daca-l vezi ca sta timid in banca lui te duci la el si ii spui hai si tu la dans, dar cu zambetul pe buze ca sa para ceva spontanstraight face

asta as face eubatting eyelashes

auran
| auran a răspuns:

Trimiti pe cineva sa vorbeasca cu Dj-ul sa-ti puna melodia care iti place tie cel mai mult si sa spuna ca este dedicatie din partea lui (cum il cheama) pentru tine cu mesajul de La multi ani - poate iese ceva!

| Encore a răspuns:

Io zic ca daca este timid sigur nu va dansa laughing
Bea un soc o bere cu el atunci, in timp ce bei te uiti la el, vb cu el, zambesti tot timpul si il iei usor de mana, il mangai si te apropii tot mai mult de el si intr-un final il saruti, nu cred ca o sa refuze tongue

| catalina_2916 explică:

@mariana, mulumesc mult pentru urare.iti doresc j tie la fel. pup

| GnnAndra a răspuns:

Daca e timid. iar tu esti mai indrazneata o sa fiti un cuplu perfect.asa k du-te la el.il inviti la dans. apoi intri in vorba cu el.sh poate poate smug... Succes :* [app nu m-am sup.Ms de sfat tongue :X]

| GnnAndra a răspuns:

Aaa da sh La multi ani love struck

| alexxandru a răspuns:

Ai zici " Hai Vasilica nu te bagi la un dans, ca sti ca te iubesc! " si cand aude Vasilica sa roseste in obrajori si vine la dans! Hai La Multi Ani si sa fi Sanatoasa :*!

| alexxandru a răspuns:

Silvia da pa mine nu ma incluzi! ce rea esti ma! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin vin nu te ingrijora:rolling on the floor):rolling on the floor

| alexandra_3663 a răspuns:

nu prea ma pricep la sfaturi. dar oricum la multi ani:X