| RAY a întrebat:

Baieti ce experiente ati avut cu fetele din alte locuri ale lumii? ati vazut vreo diferenta intre romance vs alea straine?

23 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate strainele sunt mai deschise la perversiuni sexuale decat romancele pudice si frustrate

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sunt mai serioase alea?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Nu frate, le place distractia

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cu ce nationalitati ai vorbit?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Ucrainianca, nemtoaice, daneze, bulgaroaice si britanice

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Man nemtoaice sunt urate asa e? wow curvar esti man

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Diversitate fratelo iar nemtoaica era bunoaca

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Wow,tu esti in avatar man?

| Drimmero a răspuns:

Nu am avut o experienta pana acum cu o straina, nu pot sa ma pronunt pana acum/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Echipa ta de fotbal nu are suporterite?

| Drimmero a răspuns:

Nu...nu inteleg ele cine e Arsenal!

| T0T a răspuns:

Am vorbit cu unele pe Facebook, pe jocuri, pe Tagged(mai demult). Eu nu prea fac diferențieri pe criterii de naționalitate și nu contează că sunt din alte părți, femeile sunt diferite și nu în funcție de naționalitate. Dacă găsești caracteristici generale pe care le au femeile să știi că nu contează dacă e din România, Japonia sau Italia. Asta e părerea mea. Poate ar fi chestia că din unele părți parcă sunt mai deschise la unele chestii și când aud de sex nu par ca niște copii ce îl consideră un subiect taboo. Nu zic că foarte multe românce ar fi așa, generalizez puțin.

| RAY explică (pentru T0T):

Romancele cand aud de sex fug de tine, numa cand aud de banii nu fug

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Cam toate când aud de bani nu fug, nu numai româncele. Majoritatea experimentelor sociale pe care le-am văzut(care nu știu cât de adevărate erau) făcute cu astfel de femei, erau de prin alte părți.

| RAY explică (pentru T0T):

Asa e, majoritatea barbatilor sunt provideri de care profita fetele, barbati care le atrag pe ele sunt putini

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Adevărul e că bărbații sunt cu mult mai atrași și înnebuniți de aspectul femeilor decât femeile de aspectul bărbaților. Femeile pot fi atrase, însă nu așa mult ca noi. Gen, uite, e frumușel dar ia totuși să văd ce are și în cap, în portofel etc...

| RAY explică (pentru T0T):

Si studiile afirma asta, dar banii nu determina atractia fizica, acei barbati sunt provideri, curvari, badboys au parte de fete frumoase si de iubire, provideri de sex si multa ipocrizie

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Așa e. Eh, eu sincer nu stau să mă uit după nu știu ce studii, se observă cu ochiul liber în societate dacă ești puțin dus la lume.

| RAY explică (pentru T0T):

E si ele ar vrea un barbat frumos dar sunt putini astia, dar e adevarat ca ele reprima mai usor asta, dar ele au un ciclu la ovulatie o iau razna si ele

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Criteriul pe nationalitate...o prostie, zici ca una din China n-are tot 'gaura' cum are si una din Insulele Solomon.

Răspuns utilizator avertizat
| SamuelGhinea18 a răspuns:

Depinde. Dacă ar fi să fac o comparație între ele strict fizic, nu ar exista nicio diferență deoarece toate au piz**.
Dar dacă ar fi să mă refer la mentalitate, în special la femeile nemțoaice, este diferență de la cer la pământ între românce și nemțoaice deoarece nemțoaicele sunt extrem de depravate și nonconformiste, dacă mergi noaptea prin Germania printr-o parcare, e imposibil să nu vezi o minoră de 15 ani cum face oral în mașină...Și vorbesc în cunoștiință de cauză. întrucât ceea ce am văzut în Germania în ce privește comportamentul fetelor/femeilor nu am văzut în România. Da, și noi avem românce, fete obraznice care fac asta, dar măcar nu sunt ca nemțoaicele care se f** de la 12 ani.
Ba chuar pot spune că la noi mai sunt fete care încă așteaptă să facă 18 ani ca să-și înceapă viața sexuală, ceea ce prin alte țări dezvoltate ca de exemplu, Germania, nu ai să mai vezi.
Ca o încheiere, referitor la întrebarea ta. Asta depinde de fiecare bărbat în parte ce preferințe are și ce fantezii/fetișism are băiatul. De exemplu, lui taică-miu îi plac sud-Americancele, are o obsesie pentru fetele latine. Mie îmi plac toate femeile care arată cât de cât bine, indiferent de religie sau naționalitate, la mine femeia e tot femeie că până la urmă toate au pizd*.
Dar, ca să fiu un patriot adevărat, pot să-ți spun că din toate fetele din lume, mie cel mai mult îmi plac româncele, și vorbesc foarte serios happy

| RAY explică (pentru SamuelGhinea18):

Chiar e aiurea, eu nu am stat in Germania doar in Timisoara, nu te pot contrazice cu nimic, eu credeam ca sunt mai serioase, lumea devine tot mai deparavata