| Maria209 a întrebat:

Băieţi,ce haine vă place la fete(exemple de lookuri)? Vă rog nu spuneţi că vă place sufletul sau bikinii. Vă rog exemple normale?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Colantii aia care au luciu si material normal, se vede negru lucios cu negru mat odata am vazut pe una in Brasov, sa se vada sutienul sau formele prin tricou sau plover, jartierele, tocurile din filmele xxx. Catsuit (combinizon latex cu fermoar la vagin), jartiere de latex.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Daca incerci sa pari ceea ce nu esti, o sa arati doar penibila. Nu trebuie sa te imbraci ca sa-i mutumesti pe altii.

| Hammurabi a răspuns (pentru supadeceapa):

Corect tot ce ai spus.
Într-adevăr, nu trebuie să te îmbraci ca să-i mulțumești pe alții. Trebuie să te dezbraci.

| ibaal a răspuns:

Sa fie decenta si curatalaughing
restul... poate avea si-un sac pe ea!
Atitudinea chiar conteaza!
Si mereu, less is more!
Adica, fara exagerari, fie ele de machiaj, accesorii, etc big grin

| Henrypericolpublic a răspuns:

Pai o pereche de blugi nici prea strânsă nici prea larga, o bluza, și decenta fără chestii extravagante.

| flaviusfly1 a răspuns:

De exemplu mie îmi plac fetele care se îmbracă mai simplu gen o pereche de blugi un tricou ceva de genul, dar mai important băietilor nu le plec fetele cu mult machiaj fi mai naturală și va fi mai bine?, a da blugi "albaștri" merg bine cu tricouri albe?