| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ce parere aveti? Daca intalniti o fata si vedeti ca are o cicatrice mare pe burta de la cezariana destul de vizibila ar fi un motiv sa nu o mai vreti?

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Pana la a ajunge sa-i vezi cicatricea, presupun ca ai vazut ceva ce te-a facut sa ti-o apropii, calitati fizice sau sufletesti, care ti-au placut.Cred ca ele ar trebui sa primeze. Dar asta e doar parerea unei femei, prin urmare poti sa n-o iei in seama.

| tim a răspuns:

Depinde ce,, intentii " ai cu ea. poate a avut o operatie la stomac

| Cretzule a răspuns:

Important e sa-ti placa tie nu ce spune lumea.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe tine te intereseaza fata sau cicatricea?