| ExTaZy_7517 a întrebat:

Baieti ce parere aveti de epilarea pe picioare? evident la baieti

Răspuns Câştigător
| Stefanaaa a răspuns:

1. Fetelor nu le plac de nici`o culoare baietii cu par la subrat :-&. Yuk. Poate voua vi se pare masculin, dar e dezcustator.
2.Ai putea incercawinking
3. Nu inseamna ca esti homo, ci esti ingrijit. Si poate vei avea mai mult succes decat ca o tufa.

Credeti`ma laughing

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

E cam aiurea.
Sunt baiat, nu gaina avicola ca sa ma epilez.

| Catalion a răspuns:

Adica daca baietii ar trebui sa se epileze pe picioare? Eu nu fac asta si nici nu o sa fac vreodata. Poate numai homosexualii se epileaza, dar un barbat nu poate fii barbat daca se epileaza ca o femeie. Pe piept si la subrat e altceva, mai ales daca e mult par acolo.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu sunt barbat dar pot sa ti spun ca [un barbat ingrijit isi face manichiura. pedichiura. se epileaza e ok ] iar fetele daca au ochi sa observe e ok. asa ca faci ce crezi tu ca e bine pentru tine.

| ghjs a răspuns:

TPU player te contrazic, nu neaparat daca te epilezi pe piciaore inseamna ca esti homo.
Si pe tine eusiatat te contrazic, daca nu te epilezi pe piciaore nu inseamna ca nu esti curat sau ingrijithappy

| ExTaZy_7517 explică:

Lol TPU Player eu zic ca esti mai homo daca te epilez pe piept straight face... eu pie piept nu ma epilez cu toate ca urasc fff mult parul tongue nici ma maini doar pe picioare

| DragosFku a răspuns:

Daca ai padure... poti sa te epilezi big grin