| InYourMind a întrebat:

Băieți ce preferați niște forme urate de ex sâni lăsați, vergeturi, celulita sau îmbunătățiri prin operații (silicon, liposuctii etc)? De ce? Argument?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mereu numai la extreme, nu lasati loc si de alte interpretari. Tate lasate din tinerete? mai greu asta, celulita daca au kg multe in plus iar vergeturile nu sunt o problema absolut deloc, adica majoritatea barbatilor nici nu le observa. Nu-s fan operatii estetice, arata prea sintetic femeia aia, prefer naturala dar sa arate decent, cat timp e tanara si se ingrijeste va arata bine.

| T0T a răspuns:

Nu prefer nimic din astea. laughing
Mai bine o las așa, căci dacă zic de operații estetice, o femeie poate să o ia în serios și să exagereze. Adică, de obicei, femeile care își fac operații estetice exagerează. O operație e ok dacă înlătură, fără mari schimbări sau prin oferirea unui aspect de păpușă urâtă din plastic, un defect.

| Dismally a răspuns:

Prefer imbunatiri prin operatii. De ce? Pentru ca arata mult mai bine desi nu este natural big grin

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

O prefer exact așa cum s-a născut, fără nici o intervenție chirurgicală. Vreau alături o ființă vie, nu o jucărie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti vor sani mari pana afla ca nu arata ca in anime rolling on the floorrolling on the floor

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sa fie ia cu Adevărată cine este fără operați esteticie și alte falsuri

| liliana77any a răspuns:

Daca are prea multe interventii devine de neatins, poate exploda. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| sofiaaaa001 a răspuns:

De ce ii intrebi pe ei si de ce iti pasa de preferintele oamenilor? ce legatura au EI sau oricine altcineva cu propriul tau corp si trasaturile tale naturale si unice? daca e sa faci vreo interventie cosmetica sau chirurgicala, mi se pare normal sa o faci pentru TINE si doar pentru tine, nu pentru validarea altora sau gura lumii care oricum nu conteaza. si cine a pus apropo eticheta cum ca daca ai vergeturi, celulita si sanii in forma lor normala si nu ca niste baloane gata sa explodeze, esti inferioara sau neatragatoare? e un cretinism. sanii in forma lor naturala sa stii ca nu stau ridicati si rotunzi ca un pepene ca atunci cand porti sutien cu extra push-up. si sa stii ca e foarte superficial sa gandesti ca toate trasaturile astea pe care le are aproape toala lumea, gen celulita si vergeturi sunt urate. de aia in ziua de azi au ajuns toti oamenii naivi care cred ca tot ce e online e real sau e vreun sablon de trait in societate, ca trebuie sa arati, sa te imbraci, sa pozezi intr-un anume fel ca sa te potrivesti in vreun grup sau clasa sociala. inainte sa te gandesti ce ai vrea sa schimbi la tine ca sa fii pe placul cuiva, ce-ar fi sa te gandesti la ce iti place tie PERSONAL la tine, si ce nu, si de ce. este din cauza ca o schimbare te-ar face sa te iubesti mai mult pe tine insuti, sau e din cauza unor criterii si standarde nesanatoase stabilite de niste nimicuri de oameni care cred ca doar prin botox si liposuctie te poti stabili in societate si ca doar cu sanii pana la gat si talia de papusa poti fii fericit si toate "vedetele" de plastic care promoveaza falsitatea iti spun ca asta asa cum arata ele acum este natural si ca nu au 80% din corp modelat si injectat si botoxat? iar acest lucru te-a facut sa urasti si sa ti se para urat naturalul autentic lasat fiecaruia de catre dumnezeu, si tot ce inseamna nefiltrat, nemodificat cosmetic etc?