| Madayna a întrebat:

Baieti ce va doriti: o relatie serioasa sau o aventura? De ce?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Amandoua! Care se iveste prima data aia o vrem... big grin! De ce? Iti raspun pe scurt : Relatie serioasa - ai parte de dragoste, nu te plictisesti, si poti face dragoste/sex mai des, bla bla bla!
Aventura : - ai parte de sex puternic, poti iesi cu prietenii cand vrei fara sa te scuzi fata de ea ca astazi nu ai chef de nimic si ramai acasa... big grin bla bla bla! Asta-i parerea mea si a multora! big grin

1 răspuns:
| bradysandro a răspuns:

Eu prefer o relatie serioasa