| Just kidding a întrebat:

Se poate o aventura transforma intr-o relatie serioasa? big grin

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Da, eu cred ca da. O relatie poate incepe dintr`o aventura. Cam asa e in capul tau atunci"eee, ce as pierde daca as accepta sa fiu cu el/ea? E ceva nevinovat la o adica, un sarut alea alea nu trebuie sa iubesc neaparat ca sa am o relatie" si merge asa o zi, doua. Dupa un timp petrecut cu respectiva persoana iti poti da seama ca are mai multe calitati decat credeai tu. Ca stie sa te asculte si sa te inteleaga, ca felul ei/lui de a fi te face sa simti ceva puternic pentru ea si totul cand tu credeai ca e doar o aventura. Normal ca depinde si de persoana sa stie sa fie in pielea ei/lui ca sa stie cum sa te faca sa te indragostesti. Majoritatea relatiilor cam asa incep!big grin

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poate. In ultimul timp cam asta e moda.

| baru a răspuns:

De regula relatiile cele de durata sunt dintr-o aventura. De aicia porneste totul Asa ca ---------aventura placuta Pa

| VodkaCoca a răspuns:

Da, de ce nu?
O prietena de-a mea acum 4 ani si ceva a cunoscut un baiat la o petrecere, bine da tin sa mentionez ca ea avea 21 de ani pe vremea aia, ce au facut pe acolo iti imaginezi tu, smug, laughing, si acum e casatorita cu el si au si un copil :X.

| rebeca a răspuns:

Da, in viata asta orice este posibil!

| mikaela25 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...big grin

| xxxlovexxx a răspuns:

Da si foarte des aceasta se intimpla trei colege de-ale mele din intimplare dintr-o gluma deja se intilnesc una 2 ani una 1 jumate iar una jumate de an si iti spun ca se intimpla

| razvy_9918 a răspuns:

He he si ink km, poti s ajungi s iubeshty acea persoana ca p viata ta