| SandraBrown a întrebat:

Intrebare pentru baieti: preferati fetele machiate sau nemachiate? De ce?

Răspuns Câştigător
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

eu zic ca marea majoritate prefera fara, zic marea majoritate ca poate mai sunt si de astia care prefera sa mearga cu peretele din sufragerie cu ei laughing ( nu sunt impotriva machiatului, deloc...da cand ai nevoie de spaclu in loc de demachiant e nasol)
acolo un ruj, rimel si cv fond de ten sa nu se vada un cos e ok.dar nu in exces
eu zic ca frumusetea unei fete nu sta in trusa de machiaj si in marca produselor din trusa
natural e cel mai bine, degeaba stai cu o fata tencuita bine(fata perfecta) si cand ii pica tencuiala sa.ti pice si tie fata si sa iti vina sa sari pe geam laughing

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nemachiate pentru că prefer natural happy

| Voidwithin a răspuns:

Macar prima data sa o vezi nemachiata ca dupa aia dimineata urmatoare intri in coma.

| ShadoWCrist a răspuns:

Machiata,nemachiata,frumoasa sa fie. laughing

| Georgemy2 a răspuns:

Nemachiate, sincer toate fetele sunt frumoasa in felul lor, dar cand vezi o fata foarte frumoasa, iar dupa isi da machiajul jos si e o... mai degraba sa fie nemachiata sa stii de la inceput cu ce te confrunti laughing

| doru1233 a răspuns:

Si machiate si nemachiate, dar cand spun machiate nu ma refer la un kg de machiaj pe fata.