| UrsuletZzZzDePlush a întrebat:

Baieti, peferati fetele:
1)Machiate/nemachiate?
2)Mai bronzate/mai ne bronzate?

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

1.nemachiate ar fi cel mai bine, e mult mai frumos sa fii naturala.Dar nu zic ca nu trebuie uneori si machiaj.
2.Eu sincer nu am vreo preferinta la asta, dar nu toti baietii sunt la fel.

4 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Se scrie nebronzate sau care nu sunt bronzate oh go on

| IonuţR1995 a răspuns:

Pai mie imi plac ambele. machiatele [vor sa arate tot ce'i mai bun din ele] si nemacheatele [cele naturale] la bronz nu am nici'o obiectie deoarece nu'i vara tot anul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| claudiu6860 a răspuns:

Ambele si macheate si nemacheate conteaza daca ii sta bine ei