| RAY a întrebat:

Baietii mai nou nu doar ca se feminiseaza dar si se considera fetite, oare de ce? De ce au baietii avatare cu fete, username de fata?

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Modelul nou de baiat pare fata...modelul nou de fata s-ar putea sa-l bata!

| SilentRain a răspuns:

Chestia asta a nu e noua, exista doua tipuri de băieți de când lumea
Fetițele masculine, și bărbați

| Plato a răspuns:

Nu e atat de nou, nu te-ai jucat niciodata metin inseamna. laughing
Sa vezi cate samance cu puta. laughing
In fine, se feminizeaza ca "asa e moda", iar avatare cu fete au ca-s niste lab... adica le apreciaza. Niciun om care interactioneaza catusi de putin si cu femei, nu-si va pune avatar libidinos, aia e specific copiilor si lab... apreciatorilor.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O intrebare Ray ce parere ai despre generatiile actuale din 2019 si generatiile trecute? iti spun eu ca generatiile trecute cele din secolul XX cred ca au fost cu mult peste nivelul nostru actual ma refer la capitolul inteligenta sa zicem si un pic de bun simt acum e jale. Romania a devenit o tara de prosti, bunicu imi spunea ca inainte lumea mai citea cate o carte ceva acolo ca sa nu moara prost dar acum nimic, acum se doreste prostirea populatiei de catre mass-media, televiziune, internet, guvern. Daca inainte baietii erau mai baieti ca sa zic asa si erau mai caliti de viata grea din RO acum toti s-au prostit pun botul la ce e mai nou pe Facebook si ce mai e pe net. In toate tariile din occident baietii s-au prostit rau de tot au uitat ce inseamna sa fi baiat/barbat, eu stiam altfel ca societatea romaneasca e de tip dominant adica nu a invatat niciodata sa ii accepte pe cei diferiti fata de ei si pe cei care se abat de la conceptia de a fi normal intelegi ce vreau sa spun eu. e adevarat ca avem si noi din aia feminizati, transexuali, gay etc. dar sunt in nr mic exact cum spunea Cheloo "Modelul nou de baiat pare fata...modelul nou de fata s-ar putea sa-l bata!" in https://www.youtube.com/watch?v=3gmJROB2Wzw deci trage tu concluzia sa stii ca Cheloo avea dreptate prin https://www.youtube.com/watch?v=tkWpgHKAczk generatiile devin din ce in ce mai proaste iar IQ national a scazut pentru ca multi au plecat din tara sa isi faca un rost s-au la furat si continua sa plece si putini sunt cei cu capul pe umeri. Legat la intrebarea ta ''De ce au baietii avatare cu fete, username de fata?'' poate pentru asi ascunde identitatea s-au poate ca sunt facute la misto dar muli le pun pentru iubirea fata de partenerul lor sincer habar nu am.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ray fa o comparatie intre baietii din generatiile trecute care erau cum erau si cei din prezent 2019 iti spun eu ca cei de dinainte erau mai rai mai "dati dracului'' se vede asta dupa numarul mare de infractori pe care il detine Romania in cadrul uniunii europene dar si dupa povestiile care se auzira ca in Romania pana in anul 2001 baietii iti faceau botezul la parnaie acum nu mai e asa mai toti ne lasam barba si ne-am prostit nici rapul romanesc nu mai e ca inainte. Ai intrebat ''de ce se feminizeaza baietii?'' poate pentru ca au uitat ce inseamna sa fi cat mai natural s-au poate ca unii sunt pe invers, sincer nici nu stiu ce sa mai cred, tot ce stiu mai nou e ca in occident poate si in RO sunt femei care citesc carti despre gandirea si psihologia barbatului si se uita la filme ca sa reuseasca sa ii inteleaga mai mult, dar totusi eu cred ca sa ajuns mult prea departe.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ray in cazul in care ai sa imi spui ceva raspunde-mi ca am timp suficent la dispozitie azi.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Era sa imi virusez brosweul sa vad un film online, asta as spune asta

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Deci inseamna ca ai citit raspunsuriile mele + ca sunt sigur ca nu ai uitat ce am patit in Spania cand ma ciupit handicapatul ala, dar asta e adevarul despre baietii din ziua de azi generatiile devin din ce in ce mai proaste si mai slab pregatite.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Am observat ca exista useri cu username de fata dar sunt baieti

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Ai observat bine, asta ce inseamna ca unii in loc sa isi faca conturi cu alt nume si poza se prostesc mai mult s-au sunt facute la misto, puteau foarte simplu sa faca ca tine un nume asa simplu si o poza s-au nume anonim si o poza cu un animal s-au ceva dar na fiecare face cum vrea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ne-am apropiat de vremuriile acelea de FINAL sti tu la ce ma refer si chiar se intampla.

| Crackman a răspuns:

E mai usor sa fii femeie, primesti tot ce vrei

| SilentRain a răspuns (pentru Crackman):

Ușor pe dracu ' asta e doar perspectiva ta, una eronata

| Dandinelle a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit de conceptul de "soy boy" - poate si asta sa fie o explicatie.
Daca e s-o luam din punct de vedere psihologic analitic, Freud zice ca poate n-au trecut cu bine de faza complexului Oedipian.

| Narco a răspuns:

Foarte mulți dintre ei se cred cool daca au poze cu un fund sau cu alta parte a corpului unei fete iar altii pur si simplu din semn pentru iubirea fata de partenerul lor.