| andreami0902 a întrebat:

Baietii, pe strada, se uita lung la fete chiar si fara vreun gand de „tipa asta arata bine"?
Adica, se uita un barbat la o femeie, chiar daca ea nu-i provoaca neaparat interes?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se pot uita si de curiozitate, fara nici un motiv sau interes.
Este in natura umana sa ne uitam la oameni, indiferent ca-s frumosi, urati, arata bine sau rau, fara nici un inters ssi fara nici o provocare, doar pura curiozitate.