| bhubhuaa a întrebat:

Baietiii, ce parere aveti despre fetele cu aparat dentar?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are relevanță un aparat dentar care este temporar, da?
Nu mai fiți răi.
Pa, pa.

| baru a răspuns:

Sall. Denota, respect fata de propria imagine si sanatate. Foarte corect. Pa!

| purplegirl1234 a răspuns:

Exact.
Ce aveti cu fetele cu aparat dentar? ar trebui sa fiti invidiosi pe ele ca mai tarziu vor avea un zambet si o dantura mai frumoasa decat celelalte fete care prefera sa stea cu dintii strambi de dragul reputatiei. NU are nicio legatura. Importanta este personalitatea si nu un aparat dentar care este temporar.

| bhubhuaa explică:

Sunt fata.si trebuie sa port aparat dentar si de aceea sunt curioasa...

| Astrid_4172 a răspuns:

Hey. Eu am purtat aparat aproape doi ani. N-a fost o perioada asa de grea pe cum ma asteptam... vorbeam foaaarte funny, nu pronuntam bine cuvintele si pe motivul asta radeam impreuna cu prietenii si colegii una-ntruna. E putin greu, intr-adevar, dar daca nu iei in seama pe acei putini care fac misto de tine... e ceva de care o sa-ti aduci aminte zambind peste cativa ani, poate vei povesti nepoteilor tai. Bafta! happy