| Andr33 a întrebat:

Baietilor de ce va place sa jucati CS... Ce vedeti asa de interesant la acel joc?
Multumesc kisskisskiss

3 răspunsuri:
| stealthb a răspuns:

Asta ii intreb si eu din 2001 de cand a aparut incoace, si sunt baiat. Au aparut intre timp multe jocuri mult mai frumoase, placute, inteligente, interesante si complexe care le-ar putea satisface nevoia aia primitiva de a ucide (virtual). Primitivi baietii astia... ia uite http://walter.no.sapo.pt/humor/2001-06-28/humor-044.gif

| metonst54 a răspuns:

E bun seara si dimineata

| cyufulyky a răspuns:

De plictiseala joaca unii saus a vada care e mai atent sa impuste cati mai multi...