| Ana a întrebat:

Batoanele Fitness cu ciocolata ingrasa mult? Adica daca as manca 2 batoane pe saptamana ar avea ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in cazul in care manaci doar 2 batoane pe saptamana nu va afecta cu nimic silueta.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu...Batoanele fitness nu ingrasa de aceea se numesc batoane fitness sa ai o silueta frumoasa. Poti sa mananci fara nicio grija.

| M' a răspuns:

Nu ingrasa.
are doar 90 de calorii un baton.
eu inlocuiesc masa de seara cu un baton fitness

| IuliaAle a răspuns:

Nu ingrasa, dar asta nu inseamna ca poti face abuz daca intr-adevar iti doresti o silueta frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. nu am incercat.vezi p ambalaj. Dar daca sunt batoane fitness nu are ce rau sa-ti faca