| iwlia a întrebat:

Bhuna! Am si ew o intrebare. vreau sa ma fac lider avon, dar am doar 2 reprezentanti,, am sanse? id mew jullie_th06 astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Ca sa fii lider iti trebuie 4 reprezentanti (cu tine 5) si o comanda de 1500 lei (total pe echipa - inclusiv comanda ta de minim 110 lei) mai multe informatii pe http://www.claudia09avon.eu/30/cariera-in-avon/

| bogza2 a răspuns:

Ca sa te faci lider trebuie sa faci vanzare in prinma luna de 160lei sau 170 nu mai stiu bine. dar nu merita...

| Ela_2196 a răspuns:

Daca ai deja 2 repr care plaseaza comenzi inseamna ca esti lider potential. Cand vei avea 5 reprezentanti (din care unul sa fi tu) vei deveni lider confirmat. Impreuna cu ei trebuie sa ai comanda de 15 mil in fiecare luna. Eu zic ca se merita. Si eu sunt lider si chiar mi se pare ok. Nu as renunta. Bafta la cat mai multi repr. :*