| JustMe a răspuns:

Niciuna nu imi placestraight face Ma rog, sa zicem ca o aleg pe Bianca.

| hideaway a răspuns:

E ca şi cum m-ai pune să aleg între Inna şi Justin Bieber.

Ca să fie clar: Niciuna!

| lala178 a răspuns:

Mie imi place mai mult de Daniela Crudu, arata mai bine si parca este mai naturala decat Bianca Dragusanu. Desi rolul ei din emisiune este de a face pe proasta, in viata reala nu e chiar asa(cred eu), despre Bianca am o parere proasta, am ramas putin uimita atunci cand am vazut in ce hal injura cand i s-a facut o farsastraight face

| Mwhahahaa explică:

Nu, am vrut sa vad care e mai frumoasa pentru voi.Simplu!

| Mwhahahaa explică:

@sparkle, tu daca erai in locul ei atunci.stateai calm?

| T30D0RA a răspuns:

Niciuna! Amandoua sunt niste pitipoance!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum Dan Diaconescu a fost arestat, ii iei tu locul si pui sa votam prin "da" sau "nu"? Aaa, scuze! Era: "nu" si iar "nu".