| anonim_4396 a întrebat:

Bilant provizoriu: ti se inclina balanta in partea esecurilor sau a reusitelor?

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In partea realizarilor pentru ca pana la urma si esecurile sunt niste realizari la care renuntam prea usor sa luptamwinking

| Bacemi a răspuns:

In partea reusitelor.

| anad a răspuns:

Mai sunt reusite? Unde, ca eu nu le mai deosebesc de esecuri(astazi orice faci nu-i bine: peste tot esti certat, agresat, ignorat, umilit, fraierit,) si n-am mai folosit balanta!

| Hmmmm a răspuns:

Esecuri.desi au fost si cateva reusite... poate ca nu se inclina balanta niciunde la minebig grin

| Brigitta a răspuns:

In ultima vreme esecuri...

| alecs871 a răspuns:

Hă-hăh, a mea s-a rasturnat de mult in partea stanga.

| maya_7683 a răspuns:

In partea reusitelor.De regula reusesc ceea ce imi doresc cu adevaratlaughing

| Kynext a răspuns:

Intotdeauna am mentinut un echilibru'. Pana in momentul de fata.Se pare ca am luat'o razna catre "succesuri" dar totusi "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ci totul se transforma". O sa vina si esecurile dar le astept pregatit devil

big grin

Răspuns utilizator avertizat
| vyo a răspuns:

De ceva timp esecuri...

| andreimicutu a răspuns:

Mai mult a esecurilor din punct de vedere profesional.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In baza cratimelor omise din pricina grabei sau, mai bine zis, al slabei pregatiri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog, a slabei pregatiri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bent prefer noutatile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In partea reusitelorwinkingwinking. Anu` 2009 a fost unul dintre cei mai buni ani, care a umplut toate golurile anilor precedenti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E intepenita in partea esecurilor, nu conteaza ce mai reusec eu sa fac...tot asa ramane.