| Suntsaracnuambani a întrebat:

Voi credeți ceva din astea? Eu sincer nu https://stirileprotv.ro/......enire.html

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu vrei să ne abați de la tema majoră: ți-ai luat telefon sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| ariastuff a răspuns:

Sunt fake news...nu stiu stirile cum sa mai faca clickuri happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ooo chiar nu crezi că unul a venit din 2600? Cum să nu crezi, adică pare extrem de plauzibil

Răspuns utilizator avertizat
| shiningcrown a răspuns:

Aberează,îl am ca prieten pe tiktok, e posibil sa fie scammer sau sa sufere de prea mult deficit de atenție, sau o boala mintala cronica.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Nu este adevărat. Este clickbait.

| CostinAlamariu a răspuns:

Mersi. Când o să mă întrebe lumea de ce urăsc din tot sufletul jurnaliștii o să le arăt articolul ăsta.