| neekseen a întrebat:

Boona! Incep prin a va spune ca scriu poezii. Poezii cu nuante de cantece. Abordez diferite subiecte; uneori poeziile mele se transforma in cantece gen hip-hop! Unii spun ca ar trebui sa ma lansez.Eu desemenea cred ca cant si bine.Acum nu stiu... Daca cineva mai priceput la cantat vrea ca eu sa fiu autoarea versurilor cantecelor lui/ei, sau poate cei care scriu mai bine cantece sa imi dea mie versurile iar eu sa le cant...Nu stiu. Cei interesati veniti cu idei.Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| romyna1998 a răspuns:

Incearca sa le pui melodiile pe youtube.Indicat ar fi sa si canti dar si sa-ti creezi versuri.ps:Si eu creez versuri dar n-am voce.